Renginiai kraunami

 KLAIPĖDOS JAUNIMO TEATRAS

„Graži ir ta galinga: mimozos ir sirenos“ (Klaipėdos jaunimo teatro kūrybinė grupė)

Kartais jautiesi negraži, kartais pasimetusi, kartais tampi tokia didelė, kad tavo ego netelpa kambaryje ir lubos tau per žemos, o sienos per arti. Kartais tu bėgi į save, bet tik nubėgusi pusę kelio supranti, kad bėgai – nuo savęs. Sustojusi tarp visų draugų, tėvų, giminių, vaikų, kolegų ir visuomenės lūkesčių atsisuki į save su klausimu: „kiek manęs yra manyje?“ Kiek galingos ir gražios telpa manyje?

„Graži ir ta galinga“ kviečia jus į naują programą „Mimozos ir sirenos“* pasitikti naują etapą kartu. Savo nerimą paleisime būgnų ritmu, kad vėl iš naujo sutiktume save – žavias, galingas ir laimingas, net jei kartais ir pasiklydusias, bet vis grįžtančias į save!

*Mimoza – augalas, pasižymintis jautrumu, ypač išoriniam dirginimui. Mimozos žiedas pražysta žiemos pabaigoje ir reprezentuoja saulę, žymi virsmą, todėl laikomas džiaugsmo, pergalingo gyvenimo simboliu. Taip pat siejamas su slapta meile bei jautrumo temomis (kaip gedulo gestas).

*Mimoza – šampanas ir apelsinų sultys aukštoje taurėje, elegantiškas kokteilis, skirtas šventiniams pusryčiams, atsipalaidavimui ir malonumui.

*Sirenos – mitinės būtybės, savo dainomis viliojusio plaukti į salas

*Sirenos – pavojaus signalas.

Aktorės, muzikos ir dainų tektų autorės: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Asta Zacharovaitė, Marija Žemaitytė

Dramaturgė –  Birutė Kapustinskaitė

Scenografė ir kostiumų dailininkė –  Rūta Venskutė

Garso režisierius –  Kipras Dominas

Šviesų dailininkas –  Julius Kuršis

*Rekomenduojama N-14

Bilieto kaina: 10 Eur. Moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems bilieto kaina 8 Eur.

Bilietus galite įsigyti teatro kasoje ir ticketmarket.lt