Renginiai kraunami

Svečiai iš Kenneth More Theatre, London gastroliuoja Žemaitijos sostinėje ir į Telšių Žemaitės  dramos teatrą  Tarptautinio jaunimo teatro  TEATRAS TAUTOS SPARNAI -23 proga  atveža pasauline sensacija tapusią, tikrą istoriją, apie Siamo dvynes seserys Violet ir Daisy Hilton.

Violet ir Daisy Hilton gimė 1908 m. Braitone, Didžiojoje Britanijoje. Nuo pat gimimo Siamo dvynės patyrė begales išbandymų. Pats pirmasis iš jų buvo tai, jog motina išsižadėjo savo naujagimių ir pardavė jas baro, kuriame pagimdė, savininkei. Šioji netrukus iš šių kūdikių ėmėsi pelnytis viešai demonstruodama jas už pinigus. Vėliau dvynes nusipirko įtakingas šou pasaulio veikėjas Meyer Meyers ir vertė jas, vergovės sąlygomis, rodytis „išsigimėlių šou” tarp kitų asmenų, irgi turinčių vienokių ar kitokių fizinių negalių. Dvynės už ilgus metus tokių pasirodymų negaudavo jokio atlygio, su jomis buvo elgiamasi nežmoniškai, tuo tarpo merginų dėka Meyer Meyers turtai vis augo. Tačiau Violet ir Daisy istorija čia nesibaigia, o tik prasideda… Merginos, advokatų pagalba, išsivaduoja iš Meyer Meyers sukurtos vergovės sistemos, ima pačios save prodiusuoti ir netrukus tampa geriausiai apmokamomis Vodevilio atlikėjomis per visą Vodevilio istoriją. Jos ima filmuotis kine, sulaukia vyrų dėmesio, tampa įžymiomis ir geidžiamomis pasaulinėmis žvaigždėmis, galiausiai išvyksta į Ameriką, Holivudą, pildyti didžiulių svajonių ir patenkinti vis augančių ambicijų.
Hilton Sisters, tai istorija, kaip iš didžiulio vargo Siamo dvynės, laikytos išsigimėlėmis, tapo vienomis turtingiausių atlikėjų pasaulyje. Tačiau gyvenimas mėgsta staigmenas ir išbandymus. Neretai nutinka taip, kad Fortūna, nusišypsojusi vieną kartą – vėliau savo šypseną paslepia visam laikui…

„Hilton Sisters“ tai Kenneth More, London, teatre atgimusi istorija, režisuota Michael Woodwood, režisieriaus, kurio kūrybos laukas driekiasi nuo Nepalo iki Lietuvos, nuo Floridos iki Prancūzijos, o jo vedami aktorinio meistriškumo kursai išugdė ne vieną talentingą aktorių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Michael Woodwod  kiekeviename festivalyje „Teatras- Tautos sparnai“ atveža stebinančią dovaną- naują spektaklį- šiemet tai vodevilis „Hilton Sister“
_____________________________
Kenneth More Theatre drauge su  Žemaitės dramos teatru kviečia visus į vienintelį „Hilton Sisters“ pasirodymą Lietuvoje, Telšių Žemaitės dramos teatre spalio 3 d., 18 val. Nepraleiskite progos išvysti pasaulinio garso istoriją, atkurtą talentingo, režisieriaus Michael Woodwood ir patirti nepaprastą dokumentinio teatro magiją.
_____________________________

Kita: spektaklis vyks anglų kalba (žiūrovams bus pateiktas rašytinis vertimas)

Apie atlikėją
Režisierius Michael Woodwood
Choreografė: Alice Harwood
Šviesų dailininkas: Ben Ward
Atlikėjas: Kenneth More Theatre, London

 

Projekto veiklas iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Telšių rajono savivaldybė.