Renginiai kraunami

Šis šokio vakaras – kvietimas pamatyti vyrus scenoje ir atrasti daugiau vyriškumo atspalvių. Koks tas vyriškas šokis? Ar šokti apskritai vyriška? Kas gali geriau apie tai papasakoti, nei patys vyrai? Vakaro programoje Nuepiko šokio trupė ir Šeiko šokio teatras, du skirtingi spektakliai ir net penki skirtingi atlikėjai, kuriuos vienija šokis.

Marius Pinigis (Nuepiko šokio trupė) – iškeitęs „rimtą“ politologo specialybę į šokėjo karjerą. Už savo aktyvią meninę veiklą Marius yra apdovanotas ne vienu profesionalių scenos menų apdovanojimu. Pelnęs „Auksinį scenos kryžių“ kaip metų šokėjas 2019 metais.

Adrian Carlo Bibiano (Nuepiko šokio trupė) – gimęs Kanadoje, augęs Meksikoje čia ir susidomėjo šokiu. Įkvėpimo sėmėsi gatvės šokiuose, teatre ir šiuolaikiniame šokyje, o pasirinkta profesija nukėlė į Lietuvą, Kauną, kur Adrian atrado namus.

Andrius Stakelė (Nuepiko šokio trupė) – šokėjas, kompozitorius savo šokėjo kelią pradėjęs kartu su Mariumi Pinigiu Kauno šokio teatre „Aura“, vėliau tęsęs mokslus muzikos kūrimo srityje, galiausiai tapo vienu iš Nuepiko šokio trupės įkūrėjų.

Niels Claes (Šeiko šokio teatras) – belgų kilmės atlikėjas geriausiu Lietuvos šokėju išrinktas ir „Auksiniu scenos kryžiumi“ apdovanotas net du kartus 2017 ir 2020 metais.

Mantas Ūsas (Šeiko šokio teatras) – šokio kelionę vaikystėje pradėjo nuo sportinių šokių, vėliau baleto bei muzikinio teatro. Šiuo metu yra Šeiko šokio teatro narys ir plėtoja šiuolaikinio šokio raišką.