Renginiai kraunami

Marcelle Yvonne Berquier-Marinier, Paryžiuje gimusi, XX amžiaus prancūzų tapytoja ir dramaturgė. Autorė daugiausia kūrė komedijas, kurių viena žymiausių – vienaveiksmė dviejų paveikslų „Amour“ ir „Délices et Or“ komedija, išleista 1959 m. Drauge su novelisto bei rašytojo Marcel Aymé kūriniu „La Tête des autres“, šios dvi pjesės buvo vaidinamos „Theatre de l’Atelier“ nuo 1959 m. kovo 20 d. 1959 m. birželio 25 d. spektaklis pradėtas rodyti ir garsiajame „Théâtre de Paris“.
Šiuolaikiniame pasaulyje žmonės dažnai svajoja turėti daug pinigų, bet kas atsitinka, kai tenka rinktis tarp meilės ir pinigų ir ar pinigai gali pakeisti tikrąją meilę? Ar verta išduoti savo artimuosius dėl pinigų? Ar pinigai visada atneša laimę? Kodėl pinigai dažniausiai žmonių nepadaro geresniais?
Spektaklis pagal prancūzės dramaturgės vienaveiksmę komediją „Meilė ir pinigai“ suteikia žiūrovui galimybę apmąstyti gyvybiškai svarbias temas ir kartu su komedijinio žanro spektaklio veikėjais pabandyti surasti atsakymus į jas.