Renginiai kraunami

Meilės tema yra aktuali visada, nes tai jausmas, kurį žmogus patiria bet kokiame amžiuje, bet kuriuo laiku. Meilė – viena svarbiausių mūsų būties sąlygų. Ji yra nepriklausoma nuo laikmečio. Koncerte skambės kūriniai iš linksmiausių ir gražiausių operečių bei miuziklų. Jų vingrios siužeto linijos pagardintos turtingomis emocijomis, bei geros energijos užtaisu leis mėgautis visą koncertą.

Koncerto programa:

1. J. Revaux ,,My Way”

2. F. Sinatra ,,Strangers in the night”

3. D. Wasserman ,,Žmogus iš Lamanšo”

4. E. Piaf ,,Rožinis gyvenimas”

5. A. L.Weber ,,Operos Fantomas” All I ask of you

6. A. L.Weber ,,Amigos para siempre”

7. F. Leharas operetė,,Grafas Liuksemburgas” Adelės ir Rene duetas

8. F. Leharas operetė,,Paganinis” Paganinio arija

9. F. Leharas ,,Paganinis” Belos ir Pimpinelio duetas

10. I. Kalmanas operetė,,Silva” Bonio dainelė

11. I. Kalmanas ,,Silva” Stasi ir Bonio duetas

12. I. Kalmanas ,,Silva”Edvino ir Silvos duetas

13. I. Kalmanas ,,Monmartro žibuoklės” Karambolinos daina

14. V. Herbert miuziklas ,,Žavi moteris” Primadonos daina

15. J. Štrausas ,,Šikšnosparnis” Finalas Saulėti vynuogynai

 

Koncerto atlikėjai:

Justina Tomkutė – Petraitienė (sopranas)

Rytis Janilionis (baritonas)

Agnė Petraitytė (fortepijonas)

 Justina Tomkutė- Petraitienė (sopranas) – mokėsi dainavimo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete docentės Nomedos Vilkanauskaitės – Kukulskienės klasėje, kur įgijo bakalauro bei magistro laipsnius.  Yra tarptautinių bei respublikinių konkursų laureatė.  Už įvertinimus tarptautiniuose konkursuose apdovanota Lietuvos Respublikos prezidentės Dalios Grybauskaitės garbės diplomu. Solistė aktyviai koncertuoja, kuria vaidmenis Kauno bei Panevėžio muzikiniuose teatruose bei kitose Lietuvos scenose, yra koncertinės įstaigos “Kauno santaka“  Kauno muzikos ansamblio ,,Ainiai” solistė.

Rytis Janilionis (baritonas) – mokėsi dainavimo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakultete, kur įgijo menų magistro diplomą (prof. S. Martinaitytė). Sukūrė vaidmenis Lietuvos Nacionalinio Operos ir Baleto Teatro, Kauno valstybinio muzikinio teatro, Panevėžio muzikinio teatro bei kitose scenose, yra tarptautinių konkursų laureatas ir aktyviai koncertuoja Lietuvos scenose: yra “Kauno santakos“ koncertinės įstaigos Kauno muzikos ansamblio ,,Ainiai” solistas.

Agnė Petraitytė (fortepijonas) – studijas baigė Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijoje, kur įgijo atlikimo meno fortepijono bakalauro bei magistro laipsnius. Pianistė aktyviai koncertuoja su įvairiais atlikėjais, tiek dainininkais, tiek instrumentalistais. Savo žinias tobulina įvairiuose meistriškumo kursuose, yra tarptautinio konkurso laureatė. Šiuo metu pianistė savo veiklą tęsia Vytauto Didžiojo universiteto muzikos akademijoje kaip koncertmeisterė, styginių, pučiamųjų bei dirigavimo katedrose.